Friesdammen.nl
  • DAMCURCUS
  • FRIESDAMMEN APP
  • Live
  • Kies uw taal:   Frysk   Frysk   Frysk  
    THÚS AKTUEEL FRYSK DAMJEN JONGEREIN DAMBÛN KONTAKT
  • NIJS
  • RUBRYK
  • AGINDA
  • AGINDA

    AGINDA / WEDSTRYDLIST

    Klik op ien fan understeande items foar meer informaasje.

     

    18 desimberHartwert, aldereinpartij 55+
    21 desimberLollum, de Ruge Wolf, it Ruge Boerd Stryk-ta-partij 30 menuten op e klok plus 10 tellen de s
    28 desimberBunswedstryd jeugd en pupillen
    29 desimberNederlansk kampioenskip FRYSK!
    05 jannewarisHartwert, 1,5 oere op e klok
    08 jannewarisHartwert, aldereinpartij 55+
    12 jannewarisEasterein, klupkampioenskippen
    19 jannewarisFoarronde kampioenskip Jeugd en pupillen
    22 jannewarisHartwert, aldereinpartij 55+
    25 jannewarisBlauhus, de Skyfkes, Stryk-ta-partij 40 menuten op e klok
    29 jannewarisHartwert, aldereinpartij 55+
    02 febrewarisHartwert, 1e en 2e runte Persoanlik Kampioenskip
    05 febrewarisHartwert, aldereinpartij 55+
    Jorwert, 3e runte Persoanlik Kampioenskip
    09 febrewarisDe Gaastmar, 4e en 5e runte Persoanlik Kampioenskip
    16 febrewarisAldegea – SWF, 6e en 7e runte Persoanlik Kampioenskip; finales kampioenskip dames, jeugd en pupil
    19 febrewarisHartwert, aldereinpartij 55+
    26 febrewarisFryslan Open
    01 maartGrutmastertoernoai
    03 maartWraldkampioenskip FRYSK!
    05 maartHartwert, aldereinpartij 55+
    15 maartLollum, Fluchdamkampioenskip neffens Switsersk systeem
    19 maartHartwert, aldereinpartij 55+
    02 aprilHartwert, aldereinpartij 55+
    09 aprilSimmerdamjen
    12 aprilFinale Fryslan Kup. Tagelyk in toernoai FRYSK

    Sponsors:

    • Wiersma Wommels
    • Rabobank
    • Makelaardij Jan de Lange
    • D. Kuipers
    • Zeinstra Blauwhuis
    • Attema Heeg
    • Repko Sneek
    • Walinga
    • Lip en partners
    • Noflik
    • Narwal
    • Automobielbedrijf Jaarsma.nl
    • Leanbedriuw Okkema
    • Bloemhof Schilder Hartwerd
    Dizze webside is mei mooglik makke troch