Friesdammen.nl
  • DAMCURCUS
  • FRIESDAMMEN APP
  • Live
  • Kies uw taal:   Frysk   Frysk   Frysk  
    THÚS AKTUEEL FRYSK DAMJEN JONGEREIN DAMBÛN KONTAKT
  • NIJS
  • RUBRYK
  • AGINDA
  • Live

    ARGYF

    2019
  • Strikers winne wer MINI
  • Hy mocht it sinterklaazjen net mear me
  • Persoanlike kampioenskippen 3e acht
  • Lotting twadde ronde Fryslankup
  • Utslaggen kampioenskip FRYSK! te Wurdu
    >> meer

    2018
  • Tiidneed brekt Sjoerd Huitema wol fake
  • Taeke Kooistra winner Stryk-ta troch S
  • Spullen foar de Fryslân Kup soargen f
  • Skearnegoutum op en nij minikampioen
  • In bysûnder sinteklazefeest by de Str
    >> meer

    2017
  • Sneon 6 jannewaris 2018 damjen yn Hart
  • Lotting tredde ronde Fryslânkup
  • Twadde ronde Fryslânkup
  • Hartwert in maatsje te grut foar de St
  • Foeke Tiemensma wint Stryk-ta yn Skear
    >> meer

    2016
  • Utslaggen Wiersma Stryk-ta toernoai
  • De klok wie ûnferbidlik.
  • Damdei Aldegea, 17 desimber 2016
  • Wiersma’s stryk-ta partij
  • Jeugddammerij moai út ein mei toernoa
    >> meer

    2015
  • De Strikers net opwoeksen tsjin Hartwe
  • Foeke Tiemensma kampioen Frysk
  • Sneon 2 jannewaris 2016 damjen yn Hart
  • Loting Fryslânkup
  • Mei in needgong op nei de ein.
    >> meer

    2014
  • Keallerij, de toskedokter en oar ûngem
  • Titels foar Hennie de Haan, Bauke Dijk
  • Tineke bliuwt noch in wike yn de winni
  • Earste omloop kampioenskippen begjinne
  • Sil ik de krystbeam mar efkes útdwaan!
    >> meer

    2013
  • PK legere klassen en froulju yn Aldege
  • 1e foarronde persoanlike kampioenskip
  • Jelle Wiersma wint eigen toernoai.
  • Bûnswedstriid Jeugd en pupillen yn Clu
  • Verslag 55+ toernooi Blauwhuis
    >> meer

    2012
  • Dochs noch in moai protsje dammers.
    >> meer

  • Loting 1e ronde Fryslan kup

    Understeand de loting fan de 1e ronde Fryslan kup.

     

    Liuwe Westra                      -                   Leo Altena

    Marten Walinga                  -                  Jurjen Frankena

    Bauke Bos                           -                  Klaas Wiersma

    Frans Kingma                      -                  Teake Kooistra

    Fedde Wiersma                  -                  Siebe Walinga

    Tjerk Wijbinga                     -                  Hein de Vries

    Sjouke Attema                     -                 Pieter Hoogterp

    Herman T/w/v scheltinga  -                Sietse de Jong

    Siebren Dyk                         -                Bernard Kroon

    Cor Kooistra                        -                Rein Jan Walinga

    Manfred de Wolff              -                Folkert Groenveld

    Gert Jan Kamp                   -                Dicky van der Meer

    Bauke Dykstra                   -                Piet Sikma

    Epke Bootsma                  -                Johannes Hoekstra

    Marcel Altena                  -                Jappie de Jong

    De loting foar de twadde ronde is op freed 29 november yn Jorwert.

    New layer...
    New layer...


    << Werom


    Sponsors:

    • Walinga
    • Bloemhof Schilder Hartwerd
    • Wiersma Wommels
    • Attema Heeg
    • Narwal
    • Repko Sneek
    • Leanbedriuw Okkema
    • Automobielbedrijf Jaarsma.nl
    • D. Kuipers
    • Zeinstra Blauwhuis
    • Rabobank
    • Lip en partners
    • Noflik
    • Makelaardij Jan de Lange
    Dizze webside is mei mooglik makke troch